5 مزیت بسته بندی انعطاف پذیر : قسمت اول

بسته بندی کیسه ای ایستاده

استفاده از بسته بندی های انعطاف پذیر و فیلم های قابل انعطاف تقریبا در هر صنعت رو به رشد است ، زیرا تولیدکنندگان کالاهای مصرفی مزایای ارزشمند این نوآوری را دانسته اند. انعطاف پذیری در یک راه حل بسته بندی ، به خودی خود ، دلیلی برای در نظر گرفتن این گزینه است. اما فواید بیشتری از فیلم بسته بندی انعطاف پذیر نیز وجود دارد. از شخصی سازی و تطبیق پذیری گرفته تا صرفه جویی در هزینه و جذابیت برای مصرف کننده .

5 مزیت بسته بندی انعطاف پذیر : قسمت اول

دلایل انتخاب بسته بندی انعطاف پذیر

1. فیلم بسته بندی انعطاف پذیر قابل تنظیم است

 

فیلم انعطاف پذیر به دلیل قابلیت شخصی سازی بر اساس مشخصات محصول بسته بندی شده ، مورد استفاده بسیار قرار می گیرد. صرف نظر از شکل ، اندازه و یا نیازهای بصری، این راه حل به شما این امکان رامی دهد انعطاف پذیری را به قابلیت بسته بندی خود با توجه به مشخصات منحصر به فرد خود و اهداف بازار برای رقابتی بهتر استفاده کنید.

 

برای محافظت و ایمن کردن محصولات برای محیط های خرده فروشی و حمل و نقل ، سه نوع فیلم وجود دارد : پلی وینیل کلرید ، پلی الیفین و پلی اتیلن. هر یک از آنها ویژگی های متفاوتی دارند که آنها را برای برنامه های خاص مناسب می کند ، یا می توان آنها را برای ساخت فیلم های چند لایه با خاصیت مانع مشخص برای محافظت بهتر یا ماندگاری طولانی تر ترکیب کرد. فیلم انعطاف پذیر همچنین در صورت لزوم می تواند نوعی از مقاومت در برابر ضربه گیر به کالاهای بسته بندی شده استفاده شود.

مشخص بودن محصول در بسته بندی منعطف

سفارشی سازی ویژگی های بصری

این ویژگی شامل وضوح ، براقیت و چاپ قابل گسترش است. این امکان را به شما می دهد تا واقعاً محصول و مارک خود را به روشی چشم نواز به نمایش بگذارید . برخی فرمول های فیلم کوچک شده برای بسته بندی گوشت یا غذاهای یخ زده ایده آل است ، زیرا موانعی را برای کاهش هوا و انتقال بخار و رطوبت ایجاد می کنند. شما توانایی چاپ با گرافیک و کیفیت بالا در مجموعه ای از رنگ ها و طرح ها را دارید تا محصول خود را با خلاقیت و سبک خود ایجاد کنید یا اطلاعات مهم را روی بسته بندی درج کنید.

2. فیلم انعطاف پذیر رفع کننده تمام احتایجات بسته بندی

 

تطبیق پذیری در یک راه حل بسته بندی مهم است. با وجود گزینه های متنوعی که در بسته بندی انعطاف پذیر وجود دارد ، می توانید بسته ای بسازید که در حالت ایستاده باشد ، یا به راحتی روی یک قفسه بنشیند. به عبارت دیگر ، بسته بندی برای محصول کاری می کند تا بهترین کیفیت و راحترین روش استفاده را به آن بدهد.

 

فیلم های بسته بندی انعطاف پذیر با الزامات و واقعیت های بی شماری از محصول طراحی شده اند. گزینه هایی وجود دارد که دوام و مقاومت در برابر پاره شدن ، توزیع و ذخیره ایمن ، تازه بودن و ایمنی مواد غذایی و محافظت از عناصر محیطی مانند دما ، نور ، رطوبت و گاز را در اولویت قرار می دهد . فیلم انعطاف پذیر به افزایش ماندگاری وسایل قابل خراب شدن کمک می کند و می تواند بوی محتویات بسته بندی را از بین ببرد.

بسته بندی کیسه ایستاده

بسته بندی کیسه ایستاده

کیسه های ایستاده با استفاده از فیلم انعطاف پذیر توسعه یافته و به گزینه ای محبوب برای محصولات غذایی. این کیسه ها با دوام و همه کاره هستند و از محصول در برابر خطرات محیطی و جسمی که در مراحل حمل و نقل و ذخیره سازی با آنها روبرو هستند ، محافظت می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا