چه نوع بسته بندی مناسب محصول شماست؟

گروه بسته بندی

در گروه بسته بندی ، ما متعهد هستیم که با راه حل های مهندسی بتوانیم پروژه شما را به سطح بعدی برسانیم تا مشتریان و محصولات خود را از رشد “شروع تا موفقیت” رشد دهند. یک بخش مهم تعیین بسته بندی مناسب برای محصول شما و تأثیر آن روی قفسه است.

بنابراین ، چگونه می توانید تعیین کنید که بسته بندی مناسب برای محصول شما چیست؟ ابتدا باید درباره نیازها و اهداف محصول خود تصمیم گیری کنید. به عنوان مثال ، اگر در قفسه هایتان نوشابه – آب میوه یا موارد مشابه دارید ، هدف شما این است که بسته بندی شما ایستاده باشد . این که آیا برچسب زده شده بر روی بسته بندی را چگونه تنظیم یا انتخاب کنیم که مخاطب را جذب و قابل نمایش کامل باشد بسیار آسان می باشد که راه حل آن استفاده از برچسب گرافیکی 360 درجه می باشد.

وقتی مشتریان چالش های دکوراسیون خود را دارند ، لازم است که هر اطلاعات کوچک و بزرگی را مهم بدانند. گروه بسته بندی آماده شنیدن سوالات شما از طریق تماس تلفنی می باشد

امید است که بتوانیم راه حل مناسب پیش روی شما قرار دهیم:

09136097844 بهزادی

 

موارد مهم برای دست یابی به بسته بندی ایده آل

  • تجهیزات برنامه کاربردی: دانستن همه فرصت ها و محدودیت ها با تجهیزات مناسب بسیار مهم است تا بسته بندی شما بتواند تا حد امکان کارآمد باشد.
  • شرایط ذخیره سازی: این مورد نقش زیادی در طراحی و برچسب زدن بسته بندی دارد زیرا شرایط مختلف ذخیره سازی می تواند منجر به گزینه های خاص برچسب زدن شود.
  • تجربه مشتری: کیفیت محصول می تواند مشتری را تعیین کند – در صورتی که مشتری در اولین خرید خود از محصول رضایت داشته باشد ماندگاری ان مشتری بیشتر و همان تجربه خوب باعث حفظ مشتری می شود.
  • سازگار با محیط زیست: گروه بسته بندی با همه تامین کنندگان ما برای یافتن پایدارترین راه حل ها برای مواد از جوهرها تا پلاستیک بازیافت شده و فیلم های پایدار استفاده می کند. از آنجا که فناوری به طور مداوم در حال تغییر است ، ما دائماً سعی می کنیم با ارزیابی عملکردهای خود روش هایی برای اطمینان از حداقل زباله ها پیدا کنیم.
  • نیازهای ایمنی: اگر محصول شما محدودیت یا محدودیت ایمنی دارد ، باید مواردی را رعایت کنید. به عنوان مثال ، بسیاری از مشتریان دارویی برای بسته بندی دارویی و پزشکی خود باید مواردی که اختیاط شود را روی بسته بندی خود چاپ کنند.

در گروه گروه بسته بندی  ، یک تیم تحقیقاتی برتر ، نوآوری و تیم فنی داریم که به طور مستقیم با مشتریان کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که راه حل مناسب به آنها داده می شود.امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم بسته بندی مناسب برای محصول شما را انتخاب کنیم!

09136097844 بهزادی 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا